ar
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

الذهاب إلى القناة على Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

إظهار المزيد
236
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-17 أيام
-1130 أيام
أرشيف المشاركات
О А О !!!!!!!!!!!!! ААААААА!!!!!!!!!!! НАРЕШТІ!!!!!!
О А О !!!!!!!!!!!!! ААААААА!!!!!!!!!!! НАРЕШТІ!!!!!!

photo content

Корисне на ранок #відео Психотерапевтка кинула мені подкаст про вигорання і там купа нової цікавої інфи: про залежність від дедлайнів, чому тупити в тіктоки подекуди норм і чим споглядання хмар схоже з EMDR-терапією. 10/10, дуже раджу! https://youtu.be/JKzWevnWvp0?is=CQSkM60GxdBTfOEc

#музика #пісня_дня

#ніч_мемів Набрала вам в тредсі мемів і радію
+8
#ніч_мемів Набрала вам в тредсі мемів і радію

Ваші думки: якщо хтось дарує вам подарунок, особливо не на певну дату, а "просто так" — чи винні ви подарунок у відповідь?
Anonymous voting

#опитування без контексту

Repost from N/a
Коли світ народиться із воронячого яйця, заспівай наді мною, Сирін. Хай затихне на грудях новонароджений біль, тісно сповитий у сніжну пухову ковдру. Пахне хвоєю вечір, сніжним кришивом липне на зуби і піднебіння. Стихійну тишу не виведеш із легень. Мушки поза повіками, імпровізований рух — абсолютна свобода танцює свою самотність. Співай мені, Сирін, сточуй вапняний лід, хай біля витоку сходитиме сльозою. Тала вода докотиться до очей. Спробуй не послизнутися сходами на ковчег. Співай мені, Сирін, бо дотепер пече.

Я так рада що у мене росте кількість підписників в каналі і так блін засмучуюся що це ботня їбуча

Repost from N/a
Мені це надо, вам всім можливо теж надо

Пані лягли і просять
Пані лягли і просять

Ми завжди намагаємось бачитись, коли Рей дістається Харкова. Не завжди це виходить, але ми завжди намагаємось. Перша машина,
Ми завжди намагаємось бачитись, коли Рей дістається Харкова. Не завжди це виходить, але ми завжди намагаємось. Перша машина, яку ви допомогли купити - була для Рей. Тепер ми допомагаємо ремонтуватися, друзі. І нам лишилось менше 35к, щоб закрити цей збір. Долучайтесь, шановні. Тиснемо далі. Реквізити: Приват: 5169360001419872 Моно: 5358380883850003 Банка: https://send.monobank.ua/jar/8cPtdyvfJV Tether (USDT TRC20): TEPh3Jy9dEFMQJQpQB1w7mQ2NtsJSfGh7S Tether (USDT ERC20): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Ethereum (ETH): 0xa9e23Fd8aa8EDBF39E6a1E33BEF10131e51f99B4 Whitebit codes: yes! SWIFT: USD or EUR (В приват) Paypal: vladislav.kold@gmail.com Посилання для допомоги в ФБ: https://www.facebook.com/theflamberge/posts/pfbid0b3brEXauLs84PimQhiFhGsj8foBzBem7ie5oTMye5aLMtKBypNMn6yMkheZuyfTEl

Всі довкола постять крокуси і я вам дуже заздрю (постіть ще! Ваші фото прекрасні)

Сьогодні гуляли по Цетінє – історичній столиці Чорногорії. Гуляли годинки дві, що для мене зараз ДУЖЕ БАГАТО, але ступінь втоми став зрозумілим аж зараз вдома. Бо я читала Дзоку субтитри до нового "Супермена" і спробувала йому замість "фермери з Канзасу" озвучити "тренери з Донбасу".

Встигла на геть останні крокуси й тішуся :)
Встигла на геть останні крокуси й тішуся :)

#Євробачення 😭😭😭 Боже ну який же хорошка я не можу, всьо, я вже не зможу за когось іншого проголосувати!!! 😭😭😭

Я повернулася до гри, яка заспокоює мені нерви, тож тепер на вас чекають скріншоти з Вальхейма
Я повернулася до гри, яка заспокоює мені нерви, тож тепер на вас чекають скріншоти з Вальхейма

Так от, брейнрот. В тредсі одна юзерка випадково стартувала флешмоб бикування на шішки, бо шукала мем "чуєш ти блядь" з міллю
+4
Так от, брейнрот. В тредсі одна юзерка випадково стартувала флешмоб бикування на шішки, бо шукала мем "чуєш ти блядь" з міллю. (Моллю?) (На першому скріншоті) Тепер всі викладають як бикують на ші. В смислі, мем через нього шукають. Я вважаю, ідеальна активність для вечора четверга, коли мозку вже нема, а вмерти ще не можна. Діліться як ваш ші реагує на фразу

Ладна, ніби все ок, "не прокатило, викреслюємо". Таке питання: настрій на брейнрот є? Тицяйте серденько, якщо да