Slow down, sister! 🇺🇦
الذهاب إلى القناة على Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
إظهار المزيد235
المشتركون
-124 ساعات
-17 أيام
-1230 أيام
أرشيف المشاركات
#відео
З цього відео я дізналася, що гладити кота — це практика майндфулнесу. А ще, що насправді коти не вважають мене великим дурним лисим котом (фух, полегшення!)
Коротше, дуже раджу :)
https://youtu.be/zeWtJ7bEnu8?si=hJRn5HezdIzMfquY
Коротко про візит до психіатра, метафорично:
– Докторе, у мене дуже сильно болить і розпухла нога. Мені потрібні ліки.
– Гммм. А ви не думали нею просто не користуватися?
#рухомим_рядком
Котики, бусінки, зайчики
Якщо ви почуваєтеся роздратованими, плаксивими, все бісить, хочеться людям відкусувати голови — і це відбувається на фоні будь-якого запалення (суглоби, застуда, цистит тощо) — ваші емоційні реакції нормальні для умов, в яких ви знаходитеся.
Запалення їбе по психіці, дякую, ваш кеп
#Євробачення
Ор про перший півфінал Євро відбуватиметься в коментарях до цього посту й в чаті при каналі загалом :)
Ееее так, народ, потрібна допомога
А як ви це підписуєте? У мене ключ через дію підпис, а не файлом, в податковій я тисну "хмарний ключ" і нормально через дію авторизуйся, а тут якась хєрня.
petition.president.gov.ua/petition/264376
підпишіть пліз шоб нам не довелося знов виходити на протести, на яких можуть дати пизди
Шановне панство, нагадую, що сьогодні останній день подачі декларації за перший квартал 2026 року для ФОП 3 групи. І, можливо, ви хочете одразу сплатити податки.
Repost from Contact 🇺🇦
Я чотири тижні мовчав, бо ніхуя не міг зрозуміти, що я бачу, а зрадойобити якось не хотілося.
Але.
Коротко кажучи, посполиті, русня вирішила піднажать в розкачці абсолютно нетипової для України антиміграньської істерії з обертоном "ворог на Хрещатику, влада замінює <хороших справжніх вільних підставте епітет> НАС на <поганих нецивілізованих рабських підставте епітет> НИХ".
Перший вкид такого сорту я бачив 8 квітня в коментарях каналу, куди ботом занесло абсолютно безумну хуйню з "Інтера" про субсидії для українок щоб вони виходили заміж за мігрантів в Україні, і я думав що це був дешевий вкид трололо.
Але ні. Це були перші ластівки дуже, дуже знайомого і дуже, дуже російського метода розкачки.
Бережіться цієї хуйні.
Repost from N/a
Любі друзі, подруги та інші ідентичності!
По нашому збору на відновлення зруйнованого будинку змогли зібрати 16 тис. грн, дуже всім дякую, але, на жаль, оновлюю, бо тільки вікна затягнуть на 55 тис. грн.😢
Звісно, військові збори в пріоритеті, але, якщо можете, будемо вдячні за кожну гривню.🙈
Банка моно:
https://send.monobank.ua/jar/8AvVKAVPde
Номер картки банки:
4874 1000 2717 5952
#рухомим_рядком
Спілкування з перед-попереднім поколінням цікава штука XD
(Або я давно не знайомилася з батьками партнерів)
АЛЕ
ЗДАЄТЬСЯ
Тест пройдено!
#відео
"...і там дійсно великий масив роботи. Там 832 сторінки, більше 1600 сторінок порівняльних таблиць, над текстом працювало десь 250 експертів з цивільного права останні 7 років. І результат не сподобався нікому"
Дивлюся відео про новий ЦК, кароч
https://youtu.be/VKrBeJhxeMM?si=6jdjkEh6QU4MocRq
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
