Верста/Versta
الذهاب إلى القناة على Telegram
Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️
إظهار المزيدلم يتم تحديد البلدالفئة غير محددة
212
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+27 أيام
+230 أيام
أرشيف المشاركات
Вже повним ходом несеться велосезон 2026, але давайте згадаємо минулий рік😁
З вас історія про велосезон загалом, про улюблену поїздку, можливо про перегони, змагання - те, що запам'яталось з 2025. З нас - пост з вашою історією, щоб закарбувати у пам'яті🤝
Заповнюйте форму:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmf6v0k4Tn_jY-TKjsHLIcJBNpY9ZiurkQYP9ZI4MDJswxyQ/viewform?usp=publish-editor
А ми до речі ділились фотографіями у нашому Instagram
https://www.instagram.com/p/DTsU-OSDeww/?igsh=MWpwZTFyNzRrb2s0cw==
Я вам по секрету скажу, що у нас було 2 крутезних фотографа, тому хто не прийшов = пропустив професійну фотосесію 😘
Я вам по секрету скажу, що у нас було 2 крутезних фотографа, тому хто не прийшов = пропустив професійну фотосесію 😘
Плануємо на 2 години, проте ви можете обрати час індивідуально, більше/менше.
Я записав групу, тож до зустрічі🤝
По всім питанням звертайтесь до @Ilya_username
Пані та панове, ми йдемо на лижі🫡
Коли: Субота 17.01, на 11:45 біля Centralshop, Труханів острів
Скільки: 1 година - 250грн, години - 400грн, індивідуально під нас, якщо буде 10 людей - 3 години за 500грн (замість 600)
В оренду входять: лижі, черевики, палиці
Маршрут: йдемо місцями, які асоціюються з жаркими літніми днями, пляжі, стежки
Рекомендації: вдягнутись тепло, але щоб не сковувало рухи. Можна взяти сонцезахисні окуляри. Готівка
Важливо: база прокату не приймає бронь, та попереджає що інвентарю може не вистачити, це обставини на які ми не можемо впливати, та які слід брати до уваги
А поставте реакцію, кому було б цікаво проїхатись улюбленими стежками Труханового, але поки там є сніг, то на лижах?
Орендуємо по місцю
Друзі, запрошуємо Вас прийняти участь у першій зимовій події 2026го року, або ж повболівати за товаришів з гарячою кавою в руці.
Сніг є, кава є, гарний настрій - буде
Чекаємо саме на тебе!
Протягом зимового сезону активності - бути
Напишіть в коментарях що хотіли б бачити, адмін найближчим часом продумає концепцію 🤝
Субота, старт 9:30 на Теремках, отут: https://maps.app.goo.gl/dJ85g6L5CQUmVsrh9
Їдемо неспішний південний офроуд (35% асфальту) https://www.komoot.com/tour/2220594021?ref=aso&share_token=aTwQHy00fKZqXrbc3QGtfMGIq2OOTg5XXTGfgbzYPMxP217oLt
Хтось бажає покрутити Труханів і попити кави?)
Сьогодні десь о 4й дня
Пишіть - @Ilya_username
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
