cookie

ما از کوکی‌ها برای بهبود تجربه مرور شما استفاده می‌کنیم. با کلیک کردن بر روی «پذیرش همه»، شما با استفاده از کوکی‌ها موافقت می‌کنید.

avatar

هنرستان ارض اقدس گناباد

کانال هنرستان ارض اقدس گناباد

نمایش بیشتر
پست‌های تبلیغاتی
297
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
-17 روز
-1130 روز

در حال بارگیری داده...

معدل نمو المشتركين

در حال بارگیری داده...

Photo unavailableShow in Telegram
اختر و ماهی فروزانی محصل تو آن جویای عرفانی محصل به دنیای که تاریک است از جهل همان خورشید تابانی محصل. آرزوی بهترین ها را برای دانش آموزان دارم . حتی اگر خودتان نیز متوجهش نباشید ، شماها پتانسیل بی نظیری برای پیشرفت دارید ❤️ دختـران عزیـزم روز دانش آمـوز بر شما آینده سازان مبارک ❤️ ملکی .مدیر هنرستان ارض اقدس
نمایش همه...
4
بازسازی و تبدیل انبار هنرستان به سلف برای هنرجویان خوابگاهی انشالله تا آخر هفته تکمیل خواهد شد
نمایش همه...
3
ساخت انبار جدید در هنرستان
نمایش همه...
👏 3
Photo unavailableShow in Telegram
#قبولی_کنکور_هنرستان #گناباد #هنرستان #تبریک تعداد رتبه های و قبولی های برتر و صرفا دانشگاه دولتی هنرستان های گناباد ۱۲۶ می باشد ┅═✧❁کارشناسی آموزش متوسطه گناباد❁✧═┅
نمایش همه...
سپاس و خسته نباشید و تبریک به هنرجویان ورزشکار هنرستان ارض اقدس و سرکار خانم وفایی عزیز بابت تمامی زحماتی که برای دانش آموزان می کشند امیدوارم که در آینده نزدیک شاهد موفقیت های بیشتر تمام هنرجویان عزیز باشیم چون شما عزیزان افتخارسازان این هنرستان هستید
نمایش همه...
👏 2
مسابقات دوومیدانی آموزشگاه های گناباد مسابقات دوومیدانی آموزشگاه های متوسطه اول گناباد در بخش دختران با حضور ۱۴ تیم (مدارس ۲۲ بهمن، شهید علیپور، فردوسی، فرزانگان، استقلال، انقلاب، نمونه سید جعفر ذبیحی، ۱۵ خرداد، قائم، نجمه، شاهد یاس نبی، معصومه، خدیجه و طاهره )در ۵ ماده دو ۱۰۰ متر سرعت، دو ۴۰۰ متر سرعت، دو۸۰۰ متر نیمه استقامت، پرتاب وزنه و پرش طول برگزار گردید. عفت نجاریان سرپرست این دوره از مسابقات افزود : تیم نمونه ذبیحی با اقتدار بر سکوی نخست ایستاد و تیم های انقلاب و ۲۲ بهمن در رده های دوم و سوم ایستادند. نتایج بخش انفرادی : دو ۱۰۰ متر سرعت 🥇فائزه رضازاده آموزشگاه انقلاب 🥈مهشید پرنده آموزشگاه نمونه ذبیحی 🥉بهار حسن زاده آموزشگاه نمونه ذبیحی دو ۴۰۰ متر سرعت 🥇کوثر خدادادی آموزشگاه نمونه ذبیحی 🥈مهشید پرنده آموزشگاه نمونه ذبیحی 🥉مائده مقیمیان آموزشگاه شاهد یاس نبی دو ۸۰۰ متر نیمه استقامت 🥇کوثر خدادادی آموزشگاه نمونه ذبیحی 🥈ساجده زمان زاده آموزشگاه نمونه ذبیحی 🥉کیمیا عرب خزاعی آموزشگاه انقلاب پرتاب وزنه 🥇نیایش خلیل زاده آموزشگاه نمونه ذبیحی 🥈ساجده زمان زاده آموزشگاه نمونه ذبیحی 🥉مطهره اخلاقی آموزشگاه نجمه پرش طول 🥇فائزه رضازاده آموزشگاه انقلاب 🥈بهار حسن زاده آموزشگاه نمونه ذبیحی 🥉الناز سادات شهدیز آموزشگاه ۲۲ بهمن در بخش متوسطه دوم که با حضور ۷ تیم (المپیک، غلامیان، ثامن الائمه، رسالت، زهره بنیانیان،ریحانه النبی و ارض اقدس) در ۵ ماده دو ۱۰۰ متر سرعت، دو ۴۰۰ متر سرعت، دو۸۰۰ متر نیمه استقامت، پرتاب وزنه و پرش طول برگزار گردید نتایج زیر رقم خورد. دو ۱۰۰ متر سرعت 🥇مهلا اسماعیلی    آموزشگاه المپیک 🥈فائزه کاردان      آموزشگاه ارض اقدس 🥉اسما گیسوری  آموزشگاه المپیک دو ۴۰۰ متر سرعت 🥇ساجده خدادوست   آموزشگاه المپیک 🥈زهرا زنگویی      آموزشگاه ثامن الائمه 🥉اسما گیسوری  آموزشگاه المپیک دو ۸۰۰ متر نیمه استقامت 🥇فاطمه شهسواری آموزشگاه ریحانه النبی 🥈فریبا رمضانیان آموزشگاه زهره بنیانیان 🥉ملیکا سجادی فر آموزشگاه المپیک پرتاب وزنه 🥇زهرا صنعتگر آموزشگاه المپیک 🥈فائزه صیادی آموزشگاه ارض اقدس 🥉زینب خاکپور    آموزشگاه ثامن الائمه پرش طول 🥇ساجده خدادوست   آموزشگاه المپیک 🥈مهلا اسماعیلی. آموزشگاه المپیک 🥉مهدیه چمن آموزشگاه ثامن الائمه در پایان مسابقات با حضور کارشناسان ستادی ،مربیان و مسولین تربیت بدنی سپاه از دانش آموزان برتر تجلیل شد. این مسابقات همزمان با سالروز بسیج دانش آموزی در پیست دوومیدانی شهید رجایی برگزار شد. در بخش داوری خانمها رضی زاده ، فاطمه زمانی بیدختی، فاطمه زمانی، یعقوبی، امیری، قاسمیان، وفایی، اکرامی، بهرمان، مختاری، مهدوی و شهبازی مشارکت داشتند. در متوسطه دوم هنرستان المپیک حائز رتبه برتر شد و تیم های ثامن الائمه،ارض اقدس و زهره بنیانیان در رده های بعدی قرار گرفتند. @Gonapa
نمایش همه...
attach 📎

👏 2👍 1
Photo unavailableShow in Telegram
همیشه مثل نمک منحصربفرد باش که وقتی هست وجودش احساش نمیشه... اما وقتی نیست همه چی "بیمزه" میشه
نمایش همه...
Photo unavailableShow in Telegram
برنامه درسی هنرستان ارض اقدس کلاس ۱۰ گرافیک روز شنبه برنامه به این شکل هست شنبه ۱۰ گرافیک علم مناظر و مرایا ۴ ساعت اول عکاسی ۱ ،۴ ساعت دوم
نمایش همه...
کلاس ۱۰ گرافیک و ۱۰ فتوگرافیک کمی تغییر کردند و ۱۰ گرافیک دوشنبه هفته درمیان ساعت آخر ۱۲:۱۰ تعطیل می باشند
نمایش همه...
اولیا عزیز در روزهای زیر برای بردن گل دختران خود از هنرستان به خانه برنامه ریزی نمایید چون ساعتهای بیکاری هنرجویان به شرح زیر می باشد ساعت‌های تعطیلی هنرجویان ‐-------------------‐----------------------------------------- شنبه :۱۲گرافیک ساعت ۱۲ -------------------‐------------------ یک شنبه :۱۲ حسابداری ساعت ۱۰:۴۰ ---‐--------‐------------------------------------ دوشنبه : ۱۲ طراحی دوخت ساعت ۱۰:۴۰ ۱۲ گرافیک و ۱۲ کامپیوتر ساعت ۱۲ فقط تعدادی از گل دختران که متقاضی کلاس زبان ۳ برای کنکور نظری و ایجاد سابقه تحصیلی نظری کلاس دارند بقیه تعطیل هستند -------------------------------------------------------- سه شنبه : ۱۱گرافیک B هفته درمیان ساعت آخر کارآفرینی دارند ۱۲ گرافیک ساعت آخر هم هفته در میان عربی دارند -------------------------------------------------- چهارشنبه : ۱۱ گرافیک A,B ساعت ۱۲ ---------------------------------------------------- دوشنبه: ۱۰ گرافیک هفته درمیان ساعت آخر ۱۲:۱۰ تعطیل می باشند مابقی روزها ،تعطیلی هنرجویان ساعت یک و چهل دقیقه میباشد
نمایش همه...